“SIELA - tai substancija, egzistuojanti kiekvieno žmogaus viduje… SIELOS NAMAI – tai žmogaus KŪNAS - Dievo Bažnyčia...“
Religijose siela dažniausiai laikoma nemirštančia ir
amžina... manoma, kad ji atsiskirianti
nuo kūno mirties metu...
Dauguma filosofų sielą supranta kaip
nematerialią substanciją ... kai kurie mokslininkai bando įrodyti jos egzistavimą, ieškodami mirusio
žmogaus kūno masės pakitimų...
Žodis psichologija yra
kilęs iš graikų kalbos “ psyche 'siela'“.... Lotynų kalbos žodis “spiritus“ turi žodžio „siela“
šaknį ir išvertus reiškia “kvėpavimas“.... Hebrajų kalbos žodis “nepheš“ reiškia ne tik
'siela', bet ir 'gyvenimas' arba 'būtinas kvėpavimas'....
Žemėje Sielos namai – tai žmogaus kūnas
... Žmogaus kūne yra viskas, kas reikalinga Sielos egzistavimui čia žemėje ...
bet koks harmonijos pažeidimas kūne, kenkia ir Sielai ... kai atsiranda
disbalansas tarp Kūno ir Sielos, žmogaus kūnas suserga ... bet kokia liga rodo,
kad kažkas nepatinka Sielai, kad žmogus elgiasi ne taip, kaip norėtų Siela –
tarp Sielos ir Kūno vyksta tam tikra kova ... kurią, žinoma, visada laimi Siela
...
Sielos veidrodis – AKYS ... tai TILTAS ...
tarp Dangaus ir KŪNO ...
Kiekviena liga pasitraukia visiškai tik
tada, kai randamas balansas tarp Sielos ir
Kūno ... kai randamas balansas tarp Dangaus Įstatymų ir žmogiškųjų
įstatymų... nors liga ir apgydoma vaistais tam tikram laikotarpiui, tačiau
galutinis ligos pasitraukimas priklauso nuo PRIEŽASTIES ... o tai jau balanso
ieškojimas ... tik panaikinus priežastį, liga pasitraukia visiškai ...
Todėl žmogus savo KŪNĄ – SIELOS NAMUS, turi
labai gerai prižiūrėti ... tai kaip atrodo Kūnas, galima suprasti kaip pas tą
žmogų jaučiasi Siela ... Kūnas turi būti sveikas, švarus ir mylimas ... tik
tokiuose namuose mes norime gyventi ... tokiuose namuose nori gyventi ir Siela
...
Žmogaus Kūnas – tai Dievo Bažnyčia ...
todėl visada čia turi degti Meilės (Dievo) žvakė ... kuri apšvies visus
žemiškuosius kelius ...žmogus yra tik prižiūrėtojas Dievo bažnyčios, savo Kūno
...
“Būkite
rūpestingi sau ir visai kaimenei, kuriai Šventoji Dvasia jus paskyrė
prižiūrėtojais, kad ganytumėte Dievo bažnyčią, kurią Jis įsigijo savo
krauju...“ Apaštalų darbai, Biblija


Komentarų nėra:
Rašyti komentarą